Motor en Scooter

 

MOTOR

Ook kun je bij ons terecht om je motorrijbewijs te halen daarvoor wordt je wel gevraagd om de motorkleding met bijbehorende accessoires van onze school te gebruiken zodat andere verkeersgebruikers weten dat je les aan het halen bent, onze instructeurs houden zich op de hoogte van de laatste regelgevingen zodat jij je theorie goed kunt leren zonder dat er iets aan ontbreekt bedenk wel dat motorrijden niet hetzelfde is als autorijden en waarvoor een geheel andere wetgeving is aangebracht waar wij je graag mee willen helpen, wij hebben motorlessen voor zowel licht, middel als zwaargewicht, het is dus maar net waar je naar opzoek bent, ook voor deze klanten geld een gratis proefles, maak een afspraak wij gaan je graag ophalen.

 

 

Scooter

Wil jij je scooter certificaat halen? Dat kan natuurlijk ook bij onze rijschool, wij hebben daar voor een speciaal pakket ontworpen waar je theorie-examen al bij inbegrepen zit want die moet je van tevoren afleggen ook doen we eerst een test om te bekijken hoe dat jou verkeersgedrag eruit ziet voordat we aan de lessen beginnen, onze instructeurs zullen je graag helpen met alle vragen zodat je op een goede en snelle manier je certificaat binnen hebt.


Over ons
Onze Principes
Proeflessen en aandoeningen
Motor en Scooter
Contact